POMÁHÁME STUDENTŮM
VYTVOŘIT ÚSPĚŠNOU
KARIÉRU

Jsme dva vášniví studenti, kteří se spojili s jedním cílem - pomoci ostatním studentům najít praxe v jakékoliv oblasti. Naším společným cílem je ušetřit studentům čas při hledání pracovních příležitostí.

Oběma nám záleží na studentech a jejich úspěchu v průběhu studia. Z vlastní zkušenosti víme, jak důležité je získat praktické dovednosti a zkušenosti v oboru, který nás zajímá.

Najdupraxi.cz je naší odpovědí na problém, který jsme postřehli při hledání praxe. Chceme vytvořit prostor, kde studenti mohou snadno nalézt praxe a vyvarovat se tak problémům, které jsme před tím než jsme tuto platformu založili měli. Naše platforma nabízí přehledné a aktuální nabídky od firem po celém Česku.

Naše motivace spočívá v podpoře rozvoje studentů, pomoci jim vytvořit si úspěšnou kariéru a nabídnout příležitosti pro osobní a profesní růst. Věříme, že zkušenosti z praxe mohou být klíčovým faktorem pro budoucí úspěch a chceme být tím spojovacím článkem mezi studenty a příležitostmi v jakémkoliv odvětví.

Věříme, že Najdupraxi.cz pro vás bude cenným zdrojem ve vaší cestě k úspěšné kariéře. Pokud máte jakékoliv dotazy nebo zpětnou vazbu, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tady pro vás!